KONST / Litografier / Litografi 10188329
nr 1018 8329
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Litografi, Dénes Perger (1934-2015), handkolorerad, 'Sommar i Kungsträdgården', signerad, motivet: 18x31
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:04:25
10/2 23:30:01
100 kr
15/2 18:39:07
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger